Podpisaliśmy umowę o współpracy z Uniwersytetem im. Alfreda Nobla w Dnipro



Akademia Ignatianum w Krakowie podpisała umowę o współpracy z Uniwersytetem im. Alfreda Nobla w Dnipro (Ukraina). Uniwersytet Nobla w Dnipro jest najlepszą niepubliczną uczelnią wyższą na Ukrainie. Specjalizuje się w studiach z zarządzania, prawa i nauk społecznych. Już w przyszłym roku studenci politologii i pracy socjalnej z Ukrainy przyjadą na jeden semestr do naszej uczelni. Ignatianum i Uniwersytet Nobla przygotowują też wspólny projekt wsparcia dla uchodźców z terenów Ukrainy objętych działaniami wojennymi, których w regionie dnieprowskim przebywa kilkadziesiąt tysięcy.

Komentarze

  1. W temacie wyboru uczelni myślę, że dobrym pomysłem jest rozważenie https://wseiz.pl/uczelnia/wydzial-architektury/budownictwo-i-stopnia/. Ten kierunek oferuje świetną możliwość zdobycia wiedzy z zakresu architektury i budownictwa. Bez wątpienia warto wziąć go pod uwagę dla osób zainteresowanych tą dziedziną.

    OdpowiedzUsuń
  2. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na podjęcie studiów wyższych, a co za tym idzie - również na pracę na uczelni. Jednak, czy warto zwrócić uwagę na średnie zarobki wykładowcy przy wyborze kierunku studiów? Z tego co mi wiadomo, średnie zarobki wykładowców są porównywalne z zarobkami w innych branżach. Dlatego, jeśli myślisz o studiach na uczelni, warto zerknąć na artykuł na stronie https://gazetakoncept.pl/ile-zarabia-doktor-jako-wykladowca-na-uczelni-srednie-zarobki/ aby poznać więcej szczegółów na temat średnich zarobków wykładowców.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego kierunku studiów, warto wziąć pod uwagę nie tylko swoje zainteresowania, ale także perspektywy na rynku pracy. Dlatego polecam zerknąć na https://karierosfera.pl/ gdzie znajdziecie informacje o tym, które kierunki są najbardziej poszukiwane przez pracodawców. Można także poczytać o możliwościach rozwoju na danym kierunku, aby być pewnym, że wybierasz odpowiednią ścieżkę dla siebie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

#6 Poradnik Pierwszaka - studencki Savoir-vivre

Bezstronność i neutralność - fundamenty zaufania do mediatora

Relacja ze spotkania pt. „Globalizacja obojętności czy globalizacja solidarności?" Refleksje na tle nauczania papieża Franciszka